Image

معرفی

فروشگاه محصولات کشاورزی نفیس

شرکت بازرگانی نفیس فعالیت خود را از سال 1388 به صورت تخصصی با هدف ورود جدی به بازار کشاورزی کشور در توزیع و فروش انواع نهاده های کشاورزی و خدمت‌رسانی به کشاورزان و فروشندگان آغاز نمود. این شرکت با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت کشاورزی با بهره گیری از تجارب کارشناسان خبره و تماس نزدیک با کشاورزان و دست اندرکاران این بخش، تمام تلاش خود را صرف شناخت عمیق ساز و کار و فرهنگ کشاورزی؛ مسائل و مشکلات کشاورزان و تبدیل کشاورزی به صنعتی سودآور و پایدار کرده است.

فروشگاه محصولات کشاورزی نفیس

با توجه به اهمیت موضوع ارقام پرمحصول و مقاوم در کشاورزی، بخش بذر به کمک متخصصان و کارشناسان خبره راه‌اندازی شد که به معرفی و ارائه بذرهای مرغوب و پربازده دنیا می‌پردازد.
Image

چرا از ما خرید می کنید

تحویل سریع محصول

تحویل سریع محصول

در اسرع وقت از طریق ارسال پستی
پرداخت امن

پرداخت امن

از طریق درگاه پرداخت مطمئن
پشتیبانی سریع

پشتیبانی سریع

ما بعد از خرید شما را تنها نمی گذاریم
Image
Image
Image

چگونه در کنار شما هستیم

خدمات ما:

از مهم‌ترین خدمات شرکت بازرگانی نفیس، راهنمایی و مشاوره در بخش برنامه غذایی و بیماری و آفات گیاهی بوده که توسط کارشناسان فنی با تجربه این شرکت به کشاورزان، باغ‌داران و گلخانه‌داران و حتی علاقه‌مندان به این حوزه ارائه می‌گردد.
همچنین با گسترش روز‌افزون تجارت اینترنتی در دنیا، شرکت بازرگانی نفیس بر آن شد که وب‌سایت تخصصی خود را به منظور ارائه محصولات و برخی خدمات به صورت آنلاین، راه‌اندازی کند و به این ترتیب محدوده خدمت‌رسانی خود را به کل کشور ایران تعمیم دهد.

اهداف ما چیسنت

اهداف ما:

شرکت بازرگانی نفیس همواره ضمن تضمین بهترین کیفیت و احترام به مصرف‌کنندگان محصولات، افتخار همیاری با مولدین کشاورزی را سرلوحه خدمات خود قرار داده است.امید است این شرکت بتواند با لطف خداوند و حمایت شما عزیزان، در ارائه مرغوب‌ترین نهاده‌های کشاورزی (سم، کود، بذر، ادوات و عوامل بیولوژیک) در کشور عزیزمان ایران پیشگام باشد.