0

مقالات

موش ها عامل بیماری های خطرناکی هستند

موش ها عامل بیماری های خطرناكی نظیر طاعون، تیفوس، حصبه، تب راجعه، تولارمی و سالك به انسان هستند.

مهم ترین علل ریزش میوه در درختان میوه

مهم ترین علل ریزش میوه در درختان میوه

عموما در سالیکه درختان پر از شکوفه هستند، همه آن ها به میوه تبدیل نشده و ریزش پیدا می کنند که این نوع ریزش امری طبیعی محسوب می شود.

ضرورت استفاده از اسیدهای آلی (اسید هیومیک و فلویک اسید) درافزایش کمی وکیفی محصولات کشاورزی

ضرورت استفاده از اسیدهای آلی (اسید هیومیک و فلویک اسید) درافزایش کمی وکیفی محصولات کشاورزی

بشر هزاران سال است که متوجه شده است که خاک های دارای رنگ تیره حاصل خیزتر می باشند. همچنین سال های بسیاری است که بشر به اهمیت مواد هوموسی در بهبود خصوصیات فیزیکوشیمیایی و بیولوژیکی خاک پی برده است. در هر جای کره زمین که خاک و آب باشد، مواد آلی و هیومیک نیز وجود دارند. مواد هیومیکی محصول سنتز میکروبی است که در سطح کره زمین گسترش یافته است .هیومات یک نام عمومی برای توصیف مواد آلی است که از معادن زغال سنگ استخراج می شود. به عبارت دیگر لئوناردیت یا لیگینین اکسید شده نیز نامیده می شود.

کشاورزی بر روی مریخ: آینده‌ی بیولوژی سنتتیک در خارج زمین

کشاورزی بر روی مریخ: آینده‌ی بیولوژی سنتتیک در خارج زمین

تغییرات اقلیمی به‌سرعت در حال تغییر ثبات اکوسیستم حساس ما است. ما با چالش جدی برای تأمین غذای تقریباً 8 میلیارد نفر روبرو هستیم، نظر به اینکه زمین‌های زراعی نیز در حال کاهش هستند. رؤیای زندگی در دنیایی دیگر، توجه ما را به اساسی‌ترین نیازهای انسانی‌مان جلب می‌کند: هوای تنفسی، آب، پناهگاه و البته غذا. ما پیش از این راه‌حل‌هایی برای سه مشکل اول از روزهای اول سفر فضایی پیدا کرده‌ایم. اما، زیاده‌خواهی‌ انسان، ما را به نزدیک‌ترین همسایه، یعنی مریخ هدایت می‌کند و این سوال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان در سیاره‌ای که هیچ چیز در آن رشد نمی‌کند، زنده ماند؟

افزایش فتوسنتز راهی برای حل مشکل جهانی کمبود غذا؟

افزایش فتوسنتز راهی برای حل مشکل جهانی کمبود غذا؟

اخیراً افزایش نرخ فتوسنتز در گیاهان به‌عنوان روشی در جهت افزایش تولید محصول و حل بحران‌های غذایی جهان مطرح شده است. این ایده که فتوسنتز کلید اصلی افزایش عملکرد دانه و تولید محصول است تازگی ندارد. در دسترس بودن و جذب آب و مواد مغذی برای افزایش عملکرد و بازدهی گیاه ضروری است.

نقش جلبک دریائی در کشاورزی

نقش جلبک دریائی در کشاورزی

کاربرد جلبک دریائی 

آیا می دانید جلبک دریائی چه تأثیرات شگفت انگیزی در کشاورزی دارد؟ انواع جلبک دریائی را می شناسید؟ استفاده از جلبک ها به عنوان کود به قرن نوزده بر می گردد که برای اولین بار به وسیله ساحل نشینان و جلبک های قهوه ای مورد استفاده قرار گرفت. جلبک ها بخاطر دارا بودن میزان بالای فیبر از یک طرف نقش مهمی در نرم کردن بافت خاک و حفظ رطوبت و از طرف دیگر بخاطر دارا بودن مواد معدنی و عناصر کمیاب اهمیت دو چندانی دارند.

خدمات مشتریان

تماس با ما:

44289237
44289241
44288799

شنبه تا چهارشنبه:
9:00 صبح – 4:00 بعدازظهر
پنجشنبه:
9:00 صبح – 12:00 ظهر

با ما در ارتباط باشید

راهنمای خرید

آمار سایت

امروز30
دیروز53
این هفته192
این ماه887
کل4905

  • آی پی: 3.237.186.116
1
آنلاین

نماد اعتماد

Image
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سلام! برای گفتگو در وات ساپ یا ارسال ایمیل به ما، بر روی نام یکی از کارشناسان ما کلیک کنید. office@nafistradeco.com

با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page