اخبار

  نفیس رویش پارسیان

  شاهمیرزایی معاون وزیر صمت گفت: معیاری که ستاد تنظیم بازار کشور اعلام کردند زمان 22 اردیبهشت زمان عرضه و فروش کالا‌ها است یعنی از آن زمان هر کالایی که در این چهار قلم روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات عرضه می‌شود، با قیمت‌های جدید است.

  معاون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه کمبود روغن تا یک هفته آینده رفع می‌شود، گفت: دولت هزینه‌های سربار تولیدکنندگان را با پرداخت یارانه مستقیم به آنها برطرف می‌کند تا فشاری به قیمت مصرف‌کننده وارد نشود.

  شش چیز پس از مرگ مؤمن به وی رسد: فرزندی که برای او آمرزش‌خواهی کند

  و قرآنی که از او بماند (قرائت شود) و نهالی که بکارد،

  چاهی که حفر کند و صدقه جاریه و سنت و روش پسندیده‌ای که پس از وی بدان عمل شود.

  معاون اول رییس جمهور با اشاره به ذخیره سازی و تکمیل ظرفیت انبار‌های کالا‌های اساسی در سراسر کشور تاکید کرد: هیچگونه کمبودی در حوزه اقلام و کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم وجود ندارد.

  واردات یا تعطیلی بخش خصوصی صنعت واردات برنج؟ مسئله این است!

  رئیس انجمن وارد کنندگان برنج با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار کاهش تعرفه سود بازرگانی برنج شد و گفت: با توجه به نوسانات قیمت برنج در بازارهای جهانی هزینه های سربار واردات، افزایش یافته است.

   عباس توکلی رئیس انجمن واردکنندگان برنج ایران با ارسال نامه ای به  محمد مخبرمعاون اول ریاست جمهوری اسلامی ایران با موضوع: «عدم ابلاغ و اجراء به موقع قانون بودجه 1401 در مورد واردات برنج  و تصمیم گیری‌های سلیقه ای بدون هماهنگی» نوشت:

  رئیس سازمان چای کشور گفت: سازمان چای کشور یک طرح 5 ساله را به منظور احیای باغ های رها شده و بهینه سازی کارخانجات موجود به دولت ارائه داده است که در صورت تامین منابع، شاهد رشد این صنعت خواهیم بود و با توجه به پتانسیل موجود قادر خواهیم بود ظرفیت تولید را تا 50 هزار تن افزایش دهیم.

  نفیس رویش پارسیان

  تهیه و توزیع نهاده های کشاورزی

  • تهران، شهر آرا، خیابان آرش مهر، خیابان بلوار غربی، کوچه منصوری، پلاک 52، واحد 1
  • 86174105 (021) 98+
  • 86174209 (021) 98+
  • 86174365 (021) 98+
  • office@nafistradeco.com

  سلام! بر روی نام یکی از کارشناسان فروش ما در کادر زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید یا به ما ایمیل بفرستید office@nafistradeco.com

  در واتساپ با ما چت کنید
  Close and go back to page

  ترافیک سایت

  امروز72
  دیروز114
  این هفته396
  این ماه1837
  کل13860

  • آی پی: 34.231.147.28
  1
  آنلاین
  1401-02-27